Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 5.0
VictoriousRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0