Movies
Ratings
109
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 1.5
Last VegasRated ★ 2.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 2.5
The SilencedRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5