Movies
Ratings
41
SunshineRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0