Titles you rated
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Dr. SlumpRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 0.5
Lala LandRated ★ 4.5- Eyes of DawnRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Problem Child in HouseRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0