Movies
Ratings
88
American History XRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 2.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5