Titles you rated
A Time to KillRated ★ 3.5
Aileen: Queen of the Serial KillersRated ★ 3.5
The Truth About Jussie Smollett?Rated ★ 3.5
InfiestoRated ★ 2.0
CarameloRated ★ 4.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Play DeadRated ★ 2.0
CommissionRated ★ 1.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Death of a UnicornRated ★ 2.5
Fall for MeRated ★ 2.5
Carry OnRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0