Titles you rated
August RushRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0