Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 0.5
SignRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5