Movies
Ratings
180
TraffickersRated ★ 2.5
FireworksRated ★ 4.5- Blood and BonesRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.0
Behind Enemy LinesRated ★ 2.0
Nacho LibreRated ★ 3.5
The FacultyRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 1.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 1.5
Machete KillsRated ★ 1.5
Flags of Our FathersRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 2.0