Movies
Ratings
690
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 5.0
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 2.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 2.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Palm SpringsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
BarbarianRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0