Movies
Ratings
21
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.0