Movies
Ratings
72
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Chicken LittleRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
BoltRated ★ 4.0