Series
Ratings
30
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 5.0
GivenRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Light on MeRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5