Series
Ratings
31
Reply 1997Rated ★ 4.0
Blow BreezeRated ★ 2.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
My Sweet CityRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0