Series
Ratings
55
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Page TurnerRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0