Series
Ratings
20
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0