Movies
Ratings
415
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 3.0
Life Is But a DreamRated ★ 3.0
The Taste of TeaRated ★ 3.0
Blackpink: Light Up the SkyRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
IdaRated ★ 5.0
Slow WestRated ★ 4.0