Movies
Ratings
53
Monsters UniversityRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0- WishRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5