Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 1.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5