Movies
Ratings
635
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 1.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Only MineRated ★ 0.5
The BatmanRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 1.5
WatchmenRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5