Movies
Ratings
45
AidaRated ★ 0.5
Life of PiRated ★ 1.0
BedevilledRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 1.0
Mozart: The Marriage of FigaroRated ★ 1.0
Il BARBIERE DI SIVIGLIA- ROSSINIRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 5.0- River of No ReturnRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
RockshowRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Cries and WhispersRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0