Series
Ratings
18
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.0
GleeRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 2.0
VikingsRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.5- VikingsRated ★ 1.5
The NewsroomRated ★ 1.5
The NewsroomRated ★ 1.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 2.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 1.0