Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0