Movies
Ratings
15
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.5