Movies
Ratings
395
Fists of LegendRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 4.5
When I Turned NineRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
P.S. I Love YouRated ★ 4.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0