Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
MonstrousRated ★ 0.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 0.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
PunchRated ★ 4.0