Movies
Ratings
27
Scandal MakersRated ★ 3.5
LooperRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0