Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0