Series
Ratings
15
Oh My VenusRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5