Titles you rated
RentRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5