Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0