Series
Ratings
309
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
JackpotRated ★ 3.5
Imjin War 1592Rated ★ 3.5
The Crowned ClownRated ★ 3.5
The Nokdu FlowerRated ★ 4.0
My Country: The New AgeRated ★ 4.0
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 3.5
Poong, the Joseon PsychiatristRated ★ 3.5
Poong, the Joseon Psychiatrist Season 2Rated ★ 3.5
Song of the BanditsRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
Captivating the KingRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
WATCHERRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5