Series
Ratings
16
Oh My GhostRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0