Titles you rated
 TraffickersRated ★ 4.5 TraffickersRated ★ 4.5
 The Face ReaderRated ★ 4.0 The Face ReaderRated ★ 4.0
 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
 MasqueradeRated ★ 4.0 MasqueradeRated ★ 4.0
 The UnjustRated ★ 4.0 The UnjustRated ★ 4.0
 The Yellow SeaRated ★ 4.0 The Yellow SeaRated ★ 4.0
 PunchRated ★ 4.0 PunchRated ★ 4.0
 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
 Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5 Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5
 Nameless GangsterRated ★ 4.5 Nameless GangsterRated ★ 4.5
 Ode to My FatherRated ★ 4.5 Ode to My FatherRated ★ 4.5
 The AttorneyRated ★ 4.0 The AttorneyRated ★ 4.0
 SunnyRated ★ 4.0 SunnyRated ★ 4.0
 The Divine MoveRated ★ 3.0 The Divine MoveRated ★ 3.0
 A Bittersweet LifeRated ★ 4.0 A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
 LucyRated ★ 3.0 LucyRated ★ 3.0
 New WorldRated ★ 5.0 New WorldRated ★ 5.0
 InterstellarRated ★ 4.0 InterstellarRated ★ 4.0