Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
EnoughRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
One Missed CallRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0