Movies
Ratings
91
HereditaryRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Tamako Love StoryRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0