Series
Ratings
94
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0