Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 1.5
Notting HillRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0