Titles you rated
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Twinkle TwinkleRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5- SkinsRated ★ 2.0