Titles you rated
On the Basis of SexRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5