Titles you rated
Black KnightRated ★ 3.0
Go Go Squid!Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.5
How Do You Play?Rated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Say I Love YouRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
A Little Thing Called First LoveRated ★ 3.0