Titles you rated
Pitch PerfectRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.5