Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.5
Inherent ViceRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.5