Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 2.0
Battle of the SexesRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 5.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 3.5