Titles you rated
SearchingRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 2.0
VenomRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 1.5- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 4.5
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0