Movies
Ratings
193- Take OffRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5