Titles you rated
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Only YesterdayRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0