Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Midnight ExpressRated ★ 4.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
The Last of the MohicansRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
The SonRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
HappeningRated ★ 4.5
TruthRated ★ 4.0
PreciousRated ★ 4.0
Little GirlRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0