Series
Ratings
79- The FrogRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
Big MouthRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 4.5
InsiderRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 5.0
JinxRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Tracer Season 1Rated ★ 4.5