Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0